Karta tovaru
  • Výrobca: WONDFO Biotech Co. Ltd

Test slín na prítomnosť -metamfetaminu - PERVITINU - 03/2016

5,57€  2,50€
Ušetríte: 3,07€ z ceny
DOPREDAJ exp 03/2016

Jednorázový test na prítomnosť metamfetamínu (pervitínu) v slinách. Test veľmi jednoducho a rýchlo detekuje marihuanu a jej hlavné metabolity ako amfetamín (speed, extáza) už pri veľmi nízkej koncentrácii. 

 

 VYUŽITIE

 Wondfo jednorazový test zo slín na prítomnosť metamfetamínu (pervitínu) je chromatografický imunologický test pre detekciu metamfetamínu (pervitínu) v slinách pri koncentrácii nad 50 ng / ml. Tento test poskytuje iba kvalitatívne, predbežný analytický výsledok. K ďalšiemu overenie a spresnenie je potrebné použiť špecifickú chemickú metódu, alebo plynový chromatograf. Pre in vitro diagnostické profesionálne použitie.

PREHĽAD

Metamfetamín
(Pervitín) a štrukturálne príbuzné drogy amfetamín (speed, extáza), sú sympatomimetickej amíny, ktoré silne ovplyvňujú centrálny nervový systém (CNS). Majú stimulujúce, anorektické, hyperthermické a kardiovaskulárne účinky. Obvykle sa užívajú orálne, vnútrožilovo alebo fajčením. Časť látky je približne po 15 hodinách vylučuje močom ako amfetamín a približne 40% metamfetamínu je vylúčená v nezmenenej podobe.

 
Test je certifikovaný schválený pre predaj v EÚ (CE)

vypredané

Fota ďalšieho tovaru