Karta tovaru
  • Výrobca: ECOTEST®

Test okultného krvácania -rakovina hrubého čreva ECOTEST® KAZETA

0,60€
VÝPREDAJ EXP 11/2017


Test okultného krvácania s vysokou citlivosťou 40ng/mL KAZETA

S testom okultného krvácania ECOTEST® sa môžete v pohodlí domova otestovať a počas 10 minút vyhodnotiť, či sa v stolici  nachádza aj  minimálne množstvo krvi. Včasná následná návšteva lekára, podstúpenie odborných vyšetrení a liečba zabráni rozvinutiu zhubného bujnenia a následné komplikácie.

   Hlavné použitie testov okultného krvácania (dále jen FOBt) je zachytenie skorého štádia rakoviny hrubého čreva. Včasné objavenie nádoru umožní až 90% pacientov trvalé vyliečenie. Krv v stolici môže byť jediným príznakom včasného karcinómu. FOBt nie je diagnostický test na rakovinu. následné odborné vyšetrenie určí zdroj krvácania, pretože prítomnosť krvi môže byť vyvolaná inými zažívacími ťažkosťami.

   Druhotné využitie FOBt je hľadanie príčiny anémie, ako je strata krvi z krvácajúceho vredu. Ak máte príznaky anémie, ako únava alebo nízka hladina hemoglobínu a hematokritu, alebo nezvyčajne tmavá stolica, je vhodné použiť FOBt.

   Rakovina hrubého čreva čiže kolorektálny karcinóm je druhým najčastejším zhubných nádorových ochorením. U mužov hneď po rakovine pľúc, u žien sa vyskytuje hneď po rakovine prsníka.

Najčastejší výskyt je vo veku medzi 40-65 rokmi života. Testovanie sa odporúča aspoň 1x ročne, je ho možné podstúpiť u lekára a teraz máte možnosť sa otestovať aj častejšie v pohodlí domova.

  Testy okultného krvácania certifikované a schválené na predaj v celej EÚ  

POSTUP TESTOVANIA:
exp 11/2017

vypredané