Karta tovaru
  • Výrobca: WONDFO Biotech Co. Ltd

Test na prítomnosť amfetamínu v moči (speed, extáza)

1,19€
Wondfo jednorazový test na prítomnosť amfetamínu v moči. Test veľmi jednoducho a rýchlo detekuje amferamin a jeho hlavné metabolity v ľudskom moči pri veľmi nízkej koncentrácii.

citlivosť testu na uvedené látky:

Látka ....................................koncentrace ng/ml
d-Amfetamin  .......................... 1.000
d.I-Amfetamin ......................... 3.000
1-Amfetamin ...........................50.000
(+/-)3.4-metylenedioxyamfetamin (MDA). 5.000
Fentermin ..............................3.000


Čo sú amfetamíny?

Amfetamíny sú stimulujúce látky, ktoré sú súčasťou drog ako speed alebo extáza. Sú vyrábané v nelegálnych laboratóriách a predávajú sa vo forme tabliet, alebo bielavého až šedého prášku. Iné slengové názvy pre tieto drogy amfetamínového typu: speed, Extáza, Éčko, Extoška, ​​Koláč, kolkoch, Koliesko, Guľa, Okrúhla, tabletky, Tablety, XTC

Ako sú amfetamíny používané?

Amfetamíny je možné fajčiť, požiť, aplikovať vnútrožilovo, alebo primiešaný do nápojov. Šnupanie amfetamínu môže poškodiť nosnú sliznicu a vnútrožilová aplikácia je extrémne nebezpečná. Riziko nákazy závažnými ochoreniami, ako je HIV sa šíri zdieľaním ihiel. Pamätajte, že ak je nutné sa rozhodnete experimentovať s drogami a už týmto hazardovať so svojim zdravím, vždy používajte čisté ihly a nikdy ich nezdieľajte s ostatnými.

Aké sú bezprostredné účinky užívania amfetamínov?

Amfetamíny sú silné látky, ktoré " zrýchlia " celé telo, zvýšia srdcovú frekvenciu, krvný tlak a dýchanie. Po použití užívateľ cíti vzrušenie, sebavedomie a energiu.
Ak je droga použitá každý deň, zabráni spánku, pocitu hladu a smädu, takže čoskoro dochádza k vyčerpaniu organizmu. Môže dôjsť k pocitom paniky a halucináciám až k celkovému zlyhaniu.
                                  
Aké sú dlhodobé účinky užívania amfetamínov?

Z užívania tohto typu látok existuje mnoho zdravotných rizík. Po odznení účinkov drogy sa dostavuje pocit napätia a úzkosti. To môže zanechať pocit depresie, paranoi a únavy niekoľko dní po užití. Dlhodobé užívanie môže spôsobiť duševné ochorenia a zhoršenie krátkodobej pamäti, pozornosti, sústredenosti. Môžu sa tiež objaviť, poruchy spánku, telesné vysileniu, narušenie žalúdočnej sliznice, poškodenie funkcie obličiek a činnosti pečene a srdca.

Obsah balenia:

Jeden sáčok obsahuje testovací prúžok a vysúšací sáčok, ktorý slúži len pre účely skladovania, nepoužíva sa pri testovaní.

- Leták s návodom na použitie.

Jednorázový test na prítomnosť amfetamínu v moči Wondfo, je certifikovaný a schválený pre predaj v celej EÚ

vypredané