Karta tovaru
  • Výrobca: ECOTEST®

10x Multidrogový test z moču na 10 drog + 3x test na falšovanie

60,00€

Nový multidrogový  test vyrobený pre samotesty.sk
Tento test je veľmi ťažké oklamať. Súčasťou multidrogového testu je trojnásobný test na falšovanie.

Čo test na falšovanie odhalí?
- či nebola vzorka dodatočne nariedená -  meraním špecifickej  hmotnosti
 - či je vzorka naozaj moč a či moč nebol dodatočne kontaminovaný nejakou prímesou - otestovaním hodnoty pH
 - či sa kontrolovaná osoba nepripravila na testovanie vypitím nadmerného množstva  tekutiny - kontrolou množstva kreatínu vo vzorke. Vypitie nadmerného množstva tekutiny môže spôsobiť nariedenie moču. Množstvo meraných látok sa tak môže dostať  pod hranicu citlivosti drogového testu a test môže byť vyhodnotený ako chybne negatívny.

Ak plánujete u niekoho zistiť, či je užívateľom drogy, odporúčame práve tento multidrogový test od firmy Ecotest! V moču nepovolené látky indikované najdlhšie a preto u niektorých drog aj  niekoľko týždenná abstinencia od užívania drogy nezabráni pozitívnemu výsledku.

Tento Multidrogový test na 10 drog už po  5 minútach  zistí požitie niektoré z najčastejšie užívaných drog. Test je veľmi jednoducho a rýchlo realizovateľný a výsledok je celkom spoľahlivý a presný. Množstvo testovaných látok vrátane metabolitov je veľmi široké a preto je tento test najvyhľadávanejším a najpredávanejším testom.

  Multidrogový test odhalí zneužitie týchto látok:   Amfetamín (AMP), barbituráty (BAR), benzodiazepíny (BZO), Kokaín (COC), Metamfetamín (MET), Morfín (MOP), Metadón (MTD), Fenylcyklidin (PCP) Marihuana (THC), Opiáty (OPI).

   Multidrogový test z moču sa skladá z 10 samostatných jednorazových testov. Výrobok využíva systému laterálnej prietokovej imunochromatografii

AMP Amfetamíny (speed, extáza) -   skupina drog zahŕňajúce benzedrin (l-amfetamín), dexedrin (d-amfetamín alebo dexamfetamín) a metyl amfetamín (tiež označovaný ako metamfetamín).

BAR Barbituráty - používají sa ako sedatíva, anestetiká a antiepileptiká.   Na barbituráty si možno v pomerne krátkej dobe vypestovať silnú fyzickú a psychickú závislosť, ktorá môže viesť až k predávkovaniu a smrti.

BZO Benzodiazepíny - sú lieky, ktoré sú často predpisované pri poruche spánku.

COC Kokaín, látka z rastliny koka (Erythroxylum coca) a je látkou povzbudzujúcou centrálny nervový systém (CNS).

MET   Metamfetamín (pervitín) je silný stimulant chemicky príbuzný amfetamínu (speed, extáza), ale s vyšším účinkom na CNS. Droga je často podávaná nosovou  inhaláciou, fajčením, alebo požitím

MOP   Opiáty - zdrojom opiátov ako morfín, kodeín a heroín je latex maku. Hlavnými metabolitmi sú morfínové opiáty. Morfín-3-glucurorid normorfínu a kodeín s polčasom rozpadu približne 3 hodiny. Heroín je rýchlo metabolizovaný na  morfín. Tento test indikuje prítomnosť heroínu, morfínu alebo kodeínu.   Kodeín môže byť zachytený počas jednej hodiny do   7 - 21 hodín po jednej perorálnej dávke. Morfín je detekovateľný niekoľko dní po podaní dávky.

MTD Metadón   je známy predovšetkým pre svoje použitie pri liečbe závislosti na narkotikách. Závislosť sa zvyčajne vytvára pri opakovaných dávkach

 PCP Anjelský prach - látka so stimulačnými a halucinogénnymi účinkami, droga pôvodne vyvinutá ako veterinárny anestetikum.

THC Marihuana - účinná látka   delta-9-tetrahydrokanabinol je indikovaná v slinách krátko po fajčení i po požití.  

OPI test MOP a OPI  odhalí viac ako 10 typov drog v dvoch rôznych koncentráciách, ktoré sú odvodené od   morfínu, heroínu a kodeínu.

Citlivosť jednotlivých testov:

Test je určený pre profesionálne in vitro diagnostické použitie. Je schválený pre predaj v EÚ

EXPIRACIA:  5-2021


vypredané

Zákazníci, ktorí si kúpili tento tovar, objednávali tiež...