Karta tovaru
  • Výrobca: ECOTEST®

10ks Test moču na prítomnosť marihuany - kazeta ECOTEST

13,50€

10ks Jednorázový test na prítomnosť marihuany v moči. Test veľmi jednoducho a rýchlo detekuje marihuanu a jej hlavné metabolity v ľudskom moči pri veľmi nízkej koncentrácii. Pre profesionálne i domáce použitie.

 Test na prítomnosť marihuany je chromatografický imunologický test pre detekciu marihuany v ľudskom moči pri koncentrácii nad 50 ng / ml. Tento test poskytuje kvalitatívny, predbežný a analytický výsledok. K ďalšiemu overeniu a pre upresnenie je potrebné použiť špecifickú chemickú metódu,   plynový chromatograf, pre stanovenie množstva látky v moči. 

OBSAH BALENÍ

- Jeden
sáčok obsahuje testovaciu kazetu, kvapkadlo a vysúšací sáčok, ktorý slúži len pre účely skladovania, nepoužíva sa pri testovaní.

- Leták s návodom na použitie.

 

AKO TESTOVAŤ

1. Skúška musí byť vykonávaná pri izbovej teplote (10 ° C až 30 ° C)

1. Vyberte testovaciu kazetu z vrecka odtrhnutím v záreze a položte testovaciu kazetu na rovný povrch.

2. Naberte do kvapkadla vzorku moču, pridajte presne štyri kvapky moču do jamky na testovacej kazete.

3. Prečítajte si výsledky presne za 5 minút !.
 

 

POZITÍVNY VÝSLEDOK

V kontrolní oblasti je viditelný barevný proužek. V testovací oblasti se barevný proužek neobjeví. Tento pozitivní výsledek ukazuje, že množství marihuany je rovno nebo vyšší, než je detekční limit (50 ng/ml).

NEGATÍVNY VÝSLEDOK

V kontrolnej oblasti je viditeľný farebný prúžok. V testovacej oblasti sa farebný prúžok neobjaví. Tento pozitívny výsledok ukazuje, že množstvo marihuany je rovné alebo vyššie, ako je detekčný limit (50 ng / ml).
 

NEPLATNÝ VÝSLEDOK

Ak sa farebný pruh neobjaví v kontrolnej oblasti, alebo farebný pruh je viditeľný iba v testovacej oblasti, je tento test neplatný. Test by mal byť zopakovaný na tej istej vzorke moču. Ak je test stále neplatný, kontaktujte distribútora alebo predajcu, a oznámte číslo šarže výrobku.


P PREČO POUŽÍŤ  KAZETU 

Použitie kazety je jednoduchšie a hygienickejšie než použitie lacnejšieho prúžku. Nie je potrebné hľadať miesto kam test uložiť pri testovaní, odobranie vzorky je vďaka priloženej pipete jednoduché a dávkovanie presné, čím sa vylúči možné pochybenie pri použití testu.

EXP 11/2017


vypredané

Zákazníci, ktorí si kúpili tento tovar, objednávali tiež...