Karta tovaru

10ks Tehotenský test ECOTEST veľmi raného tehotenstva

1,80€
VÝPREDAJ EXP 02/2017

Najcitlivejšie
certifikované tehotenské testy na našom trhu s citlivosťou 10 mIU/ml hCG (čím nižšia je hodnota tým je citlivosť vyššia).


Tieto testy vám zistia, že ste tehotná , ešte pred začiatkom plánovanej menštruácie. Môžu rozpoznať veľmi skoré tehotenstvo a to už za niekoľko dní tj cca za 7 -10 dní od oplodnenia a uchytenia oplodneného vajíčka v maternici.

Certifikovaný ECOTEST® /- jednorazový hCG močový test je rýchly tehotenský test, ktorý si môžete ľahko urobiť sami. Detekuje prítomnosť ľudského choriového gonadotropínu (hCG), ktorý sa objaví v moči vo veľmi skorom štádiu tehotenstva. Test je určený pre in vitro samotestovanie. Len na vonkajšie použitie

PRINCÍP tehotenského testu:
Ľudský choriogonadotropín (hCG) je hormón, produkovaný placentou krátko po oplodnení a vylučuje do moču. Tehotenský test obsahuje protilátky, ktoré špecificky reagujú s týmto hormónom. Ak je testovacia tyčinka ponorená do vzorky moču, vzlínanie nesie vzorka moču pozdĺž membrány. Vo chvíli keď hCG vo vzorke moču dosiahne oblasť testovacej zóny vytvorí farebný prúžok. Absencia tohto farebnej čiary naznačuje negatívny výsledok. Pre kontrolu správneho postupu samotestovania sa farebný prúžok objaví aj v kontrolnej oblasti. citlivosť nášho testu je 10 mIU / ml hCG čo je najvyššia citlivosť dodávaných testov na trhu. (čím nižšia je hodnota tým je citlivosť vyššia) Nami dodávaný test je schopný indikovať tehotenstvo vo veľmi skorom štádiu.

Tehotenské testy sú certifikované  a ich predaj je schválený v celej EÚvypredané