Karta tovaru
  • Výrobca: ECOTEST®

10ks Ovulačný test ECOTEST®

1,80€


Najlepšia voľba
zo sortimentu ovulačných testov. Na testy vyrobené firmou Assure tech  Co. Ltd máme len najlepšie ohlasy a referencie. Patrí k najpredávanejším testom na svete a sú predávané pod rôznymi značkami a názvami. Aj vzhľadom na veľmi výhodnú cenu je voľba týchto testov stávkou na osvedčenú kvalitu a istotu spoľahlivosti.


Tieto diagnostické testy slúžia na presné určenie dňa, kedy je možné s najväčšou pravdepodobnosťou otehotnieť.
Ak máte problémy s otehotnením, odporúčame k testom zakúpiť sadu "Test plodnosti žien",  pomocou ktorého môžete vylúčiť závažnú príčinu problémov s otehotnením.
              
  
Ecotest® jednorazový ovulačný močový test je kvalitný test slúžiaci na predpovede dňa, keď sa zvyšuje hladina LH, teda doba predchádzajúce pravdepodobnej ovulácii. Pre in vitro samotestovanie. Len na vonkajšie použitie.

PRINCÍP ovulačného testu
 
Množstvo LH (luteinizačný hormón), ktorý je v moči každej ženy, sa dramaticky zvýši uprostred menštruačného cyklu. Zvýšenie LH vyvoláva ovuláciu, čo je doba kedy dochádza k uvoľneniu vajíčka. LH testovanie je spoľahlivý spôsob, ako zistiť ovuláciu. K ovulácii dôjde za 24-48 hodinách po pozitívnom teste. Ak je testovacia tyčinka vnorená do vzorky moču, vzlínanie nesie vzorku membránou. Vo chvíli, keď LH vo vzorke dosiahne testovacej zóny, vytvorí sa farebný prúžok. Absencia tejto farebnej čiary naznačuje negatívny výsledok. Pre kontrolu správneho postupu pri testovaní sa objaví farebný prúžok aj v kontrolnej oblasti. Test odhalí ovuláciu s vysokým stupňom presnosti. Tento diagnostický prostriedok je cenný nástroj, ktorý pomáha k dosiahnutiu tehotenstva, pretože presne určuje obdobie, keď sa vajíčko a spermia nachádzajú v najpriaznivejších podmienkach pre oplodnenie. Ovulácia môže byť nepravidelná z dôvodu rôznych okolností, emócií a iných faktorov vo vašom živote. Je málo pravdepodobné, že ovulácia nastane každý mesiac v rovnakom období, preto sa odporúča testovanie opakovať v každom menštruačnom cykle.
Ovulačné testy sú certifikované  a ich predaj je schválený v celej EÚ pre domáce samotestovanie


vypredané